Bieżnia York T1382 CA Activity

Czas na porządne treningi biegowe, a takie właśnie znajdziecie jeżeli zainwestujecie choćby w urządzenia typu Bieżnia York T1382. Dlaczego właśnie tego rodzaju rozwiązania, dlaczego właśnie takie urządzenie, czym mnie urzekło że postanowiłem wszystko dokładnie opisać?

Banały na początek czyli urządzenie jest naprawdę ciekawie zaprojektowane, naprawdę nowoczesny design, tak że nie zakłóci harmonii naszych wnętrz. To jednak nie wszystko, bo owszem, pierwsze wrażenie ma znaczenie ale liczy się funkcjonalność takich sprzętów. Z czym tutaj ma się do czynienia?

Sprawdź inne bieżnie w naszym rankingu – jaka bieżnia do biegania.

Moją uwagę przykuwa różnorodność sprzętu czyli możemy biegać sobie na różnorodnych ustawieniach, a także korzystałem choćby z opcji zmiany nachylenia czyli mogłem w domowych warunkach bezproblemowo trenować podbiegi w górę. Do tego ciekawie rozwiązane kwestie bezpieczeństwa czyli rozmieszczenie dotykowych czujników. Tak właśnie uważam to za ogromną zaletę, szczególnie dla początkujących biegaczy. Kolejne zalety tego urządzenia to między innymi specjalnie dostosowane pojemniki na napoje czy też sprzęty elektroniczne które warto mieć pod ręką w trakcie treningu.

[ Sprawdź cenę tej bieżni w sklepie ]

Bieganie na tej bieżni to sama przyjemność, praktycznie nie zauważyłem jakichkolwiek wad w sprzęcie i dlatego polecam go zarówno początkującym jak i już zaawansowanym biegaczom.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *