Stół do tenisa stołowego Milo Spokey 82085

Zostań mistrzem tenisa stołowego, a dokładniej zapewnij sobie rozrywkę, zadbaj o odpowiednie dawki aktywności fizycznej. Zachęcam serdecznie do zaznajomienia się z moją recenzją stołu do tenisa stołowego Milo Spokey 82085. Oczywiście może się zdarzyć, że ktoś osiągnie dzięki niemu najwyższy stopień wtajemniczenia gry w ping ponga, jednak uważam, że inwestując w to urządzenie dajemy sobie spore pole do organizacji codziennej rekreacji. Ale do rzeczy.

Przygotowanie stołu do gry nie sprawiło mi większych kłopotów, każda średnio ogarnięta złota rączka poradzi z tym sobie. Po rozstawieniu stołu od razu moją uwagę zwróciła zabezpieczenia czyli u jego podstawy są kołka z hamulcami, co przy większych przestrzeniach pozwala bardzo swobodnie go przemieszczać. Dodatkowa funkcją która idealnie się sprawdza dla osób chcących trenować indywidualnie czyli prosto i w pełni bezpiecznie można sobie zrobić z jednej części tzw. ściankę treningową.

[ Sprawdź cenę tego stołu w sklepie ]

Sama gra jest przyjemnością, stół wykonany z doskonałego materiały i do tego dość gruby, piłeczka „chodzi” znakomicie. Kilka partyjek już rozegrałem i naprawdę sama przyjemność, a jeżeli dodamy do tego przystępną cenę to okazuje się, że jest on osiągalny dla każdego. Polecam naprawdę szczerze.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *