Stół do tenisa stołowego Milo Spokey 82085

Zostań mistrzem tenisa stołowego, a dokładniej zapewnij sobie rozrywkę, zadbaj o odpowiednie dawki aktywności fizycznej. Zachęcam serdecznie do zaznajomienia się z moją recenzją stołu do tenisa stołowego Milo Spokey 82085. Oczywiście może się zdarzyć, że ktoś osiągnie dzięki niemu najwyższy stopień wtajemniczenia gry w ping ponga, jednak uważam, że inwestując w to urządzenie dajemy sobie spore pole do organizacji codziennej rekreacji. Ale do rzeczy.

Przygotowanie stołu do gry nie sprawiło mi większych kłopotów, każda średnio ogarnięta złota rączka poradzi z tym sobie. Po rozstawieniu stołu od razu moją uwagę zwróciła zabezpieczenia czyli u jego podstawy są kołka z hamulcami, co przy większych przestrzeniach pozwala bardzo swobodnie go przemieszczać. Dodatkowa funkcją która idealnie się sprawdza dla osób chcących trenować indywidualnie czyli prosto i w pełni bezpiecznie można sobie zrobić z jednej części tzw. ściankę treningową.

[ Sprawdź cenę tego stołu w sklepie ]

Sama gra jest przyjemnością, stół wykonany z doskonałego materiały i do tego dość gruby, piłeczka „chodzi” znakomicie. Kilka partyjek już rozegrałem i naprawdę sama przyjemność, a jeżeli dodamy do tego przystępną cenę to okazuje się, że jest on osiągalny dla każdego. Polecam naprawdę szczerze.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *