Gra w piłkarzyki stołowe (trambambula) – który stół wybrać? Cena, akcesoria

Hop Sport Arena

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Piłkarzyki Hop Sport Arena czyli ponadczasowa rozrywka dla wszystkich pokoleń i to nie tylko facetów. Dlaczego właśnie model Arena Hop Sport zasługuje na bliższe poznanie i skorzystanie z oferty zakupu? Przede wszystkim stosunek ceny do jakości. W naprawdę niskiej cenie można uzyskać wyjątkowej jakości grę piłkarzyki, które zostały przygotowane z najlepszych materiałów, zaprojektowane z ogromną dokładnością. Piłkarzyki Hop Sport Arena są przygotowane ze znakomitej jakościowo płyty MDF, która dzięki specjalistycznej obróbce jest w odporna na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne oraz proces ścierania, co przecież w przypadku wielu innych urządzeń do gry w piłkarzyki nie jest tak jasne. Całość osadzona na solidnych nogach, które gwarantują pełną stabilność. Taka stabilność to nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa ale również gwarancja gry bez żadnych niechcianych niespodzianek.

Jeżeli uwielbiacie grę w piłkarzyki, jeżeli szukacie oryginalnego prezentu, to piłkarzyki Hop Sport Arena mogą być znakomitym rozwiązaniem. Naprawdę warto postawić na urządzenie w doskonałej jakości i przystępnej cenie.

Hop Sport Orlik

Piłkarzyki Hop Sport Orlik czyli hop na orlika pograć w piłkę. Ten stół jest praktycznie dla każdego, wystarczy go zakupić i można mieć pewność, że każdy będzie znakomicie się przy nim bawił. Co powoduje, że właśnie model Hop Sport Orlik zasługuje na bliższe poznanie, a tym samym na zakup?

Przede wszystkim doskonałe, solidne wykonanie. Wszystkie elementy, począwszy od obudowy, poprzez szyny i piłkarzyki są doskonale przygotowane, zastosowanie najlepszych materiałów gwarantuje długie godziny rozrywki i równocześnie bezpieczeństwo. Sam montaż urządzenia nie jest skomplikowany, wystarczy wszystko wykonać w zgodzie z instrukcją. Stół posiada odpowiednie nogi dzięki czemu stabilnie stoi, co ma znaczenie w trakcie gry. Jego stabilność to nic innego jak oczywiście nie tylko najwyższy komfort gry ale i przecież bezpieczeństwo, szczególnie kiedy piłkarzyki Hop Sport Orlik zostaną opanowane przez dzieciaki.

Jeżeli ktoś szuka idealnego prezentu dla dzieciaków, jeżeli ktoś szuka fajnego urządzenia na spotkania ze znajomymi to warto zainwestować właśnie w ten stół do piłkarzyków.

Hop Sport Evolution

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Piłkarzyki Hop Sport Evolution czyli wyższy poziom piłkarzyków. To wysoko jakościowe piłkarzyki w niezwykle przystępnej cenie. Dlaczego warto polecać właśnie model Hop Sport Evolution? Sprzęt jest bardzo doskonały jeżeli mowa o przygotowaniu materiałowym. Doskonała płayta typu MDF, przygotowana z najlepszych gatunków drzew gwarantuje odpowiedni poziom wytrzymałości. Do tego samo boisko, czyli arena zmagań, jest starannie wyprofilowane, dzięki czemu piłka nie czyni cudów w trakcie gry. Całościowo wszystko odpowiednio wyprofilowane, przygotowane tak, że montaż w warunkach domowych jest bezproblemowy. Z uwagi na swoją wagę stół do piłkarzyków Hop Sport Evolution jest niezwykle stabilny. Nie ma żadnych szans na to, że będzie albo się chwiał w trakcie gry albo po prostu może się przewrócić.

Należy również zwrócić uwagę, że producent do tych piłkarzyków dostarcza w komplecie piłeczki, które są znakomicie przygotowane, odpowiednio wyważone, gra się nimi naprawdę doskonale.

Zachęcamy do bliższego spojrzenia właśnie na ten model, jeżeli ktoś rzeczywiście szuka czegoś profesjonalnego to oczywiście powinien zdecydować się na jego zakup.

Axer Tores

Piłkarzyki Axer Tores czyli doskonały stół, którego posiadanie gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Wspólne spotkania i granie w gronie rodzinnym, wszystkich pokoleń czy też spotkania z kolegami przy sobotnim grillu. Ten stół daje multum rozrywki. Jak na cenę piłkarzyków to mamy naprawdę doskonały sprzęt. Na plus oczywiście konstrukcja, gwarantująca bezpieczne granie i nie ma obaw, że po miesiącu zażartych bojów wszystko się sypnie. Również jeżeli mowa o prezencji, to wspaniale się prezentuje, na pewno nie będzie szpecił swoim wyglądem wnętrz w których stanie. Z uwagi na wysoką jakość materiałów w połączeniu z wagą nawet najbardziej emocjonujące spotkania nie wpłyną na jakość konstrukcji.

Wszystkie elementy, po odpowiednim montażu, doskonale działają, nie ma możliwości, że cokolwiek będzie się zacinało, że któryś z elementów będzie za ciężko „chodził”. Ręce nie męczą się w trakcie rozgrywki, drążki wygodnie się chwyta, zatem mamy w pełni komfortowe urządzenie do grania. Czego zatem można chcieć więcej po piłkarzykach? Piłkarzyki Axer Tores spełnią oczekiwania najbardziej wymagających graczy.

Piłkarzyki zarobkowe Roberto Sport Summer z szybą (wodoodporne)

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Piłkarzyki zarobkowe z szybą Roberto Sport Summer, wodoodporne czyli sprzęt przygotowany z myślą o wszystkich tych, którzy szukają czegoś odpowiedniego do salonów gier, do punktów wakacyjnej rekreacji, obiektów turystycznych, nadmorskich i górskich kurortów. Wszędzie tam gdzie przybywają ludzie, dla których partyjka w piłkarzyki jest obowiązkowa albo po prostu ktoś pragnie przez chwilę się oddać sportowej rywalizacji w ramach relaksu.

Ogromną zaletą tych piłkarzyków jest ich maksymalna odporność na warunki atmosferyczne dzięki czemu bez obaw mogą znajdować się pod gołym niebem, na otwartej przestrzeni. Specjalny projekt, zastosowanie najlepszych materiałów sprawia, że woda czy też promienie społeczne nie działają negatywnie na jakość oraz wygląd tego stołu do piłkarzyków. Montaż specjalnej szyby gwarantuje, że gra na zewnątrz jest taka sama jakby korzystało się z tradycyjnego stołu w pomieszczeniu. Równocześnie przygotowano odpowiednie nogi stołu, zapewniono odpowiednią stabilizację, dzięki czemu z jednej strony gra jest w pełni bezpieczna i odchodzi element poruszania stołem by zakłócić rozgrywkę.

Piłkarzyki od Roberto Sport to najwyższa jakość w kategorii tego typu urządzeń.

Piłkarzyki Innov8 Sport

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Gra piłkarzyki Innov8 Sport czyli mini wersja popularnych stołów do piłkarzyków. Dla wszystkich tych, którzy po prostu szukają czegoś małego, przenośnego, pozwalające w każdym czasie korzystać z rozrywki jaką dają piłkarzyki.

Zacznijmy od tego, że rozmiarowo są doskonałe co powoduje, że bez problemów można je spakować na wakacyjny wyjazd czy też weekendową wycieczkę za miasto. Z uwagi, że gra piłkarzyki Innov8 Sport to wersja mini, mamy tutaj do czynienia z mniejszą ilością piłkarzyków. Mimo mniejszych rozmiarów, mniejszych opcji związanych z rozgrywką, cały sprzęt jest wykonany z najlepszych materiałów, co gwarantuje nie tylko długi czas korzystania z tego modelu ale równocześnie dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie i nie ma obaw, że skoro małe to będą problemy z osiągnięciem odpowiedniej stabilności w trakcie gry.

Jeżeli zatem kochacie grać w piłkarzyki, a wasz ogromny stół z domu nie może zostać zabrany w podróż, to co stoi na przeszkodzie aby skorzystać z wersji mini? Gra piłkarzyki Innov8 Sport to jedna z najlepszych alternatyw dla tradycyjnych stołów i do tego w znakomiciej cenie


Tramambula czyli gra w piłkarzyki – dowiedz się wszystkiego co ważne

Gra piłkarzyki to dość popularna rozrywka. Można się z nią spotkać w nadmorskich kurortach, różnego rodzaju barach czy centrach rozrywki, a także w domach kultury czy ośrodkach wczasowych. Również coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego stołu do gry.

Stół do gry w piłkarzyki jest w zasięgu ręki, a dokładniej portfela. Warto jednak bliżej poznać nie tylko rodzaje stołów do gry w piłkarzyki, dowiedzieć się gdzie można je kupić ale również przeczytać o tym jak prawidłowo grać, na co zwracać uwagę żeby być coraz lepszym graczem.

Piłkarzyki zasady gry, wymiary stołów i wszystko co istotne

Na pytanie typu „piłkarzyki jak grać”, większość odpowie – najlepiej samodzielnie, przed grą ustalić zasady. Jednak warto mieć na uwadze, że istnieją pewne zasady, pewne przepisy związane z grą w piłkarzyki.

Stół piłkarzyki powinien posiadać wymiary 77 cm szerokości na 153 cm długości. Wymiary boiska to 120 na 70. Bramki w wymiarach 20 na 8 cm.To oczywiście najczęściej stosowany standard przez znawców gry, inne wymiary naturalnie również są akceptowane. Figurki zawodników muszą być przymocowane na specjalnych drążkach i oczywiście występują w różnych barwach. Figurkami się obraca, uderza piłkę, przestawia celem strzelenia gola lub skutecznej obrony. Piłkarzyki profesjonalne, tak jak i te dla kompletnych amatorów na stole posiadają odpowiednie ustawienie. Najczęściej stosowanym przez producentów jest ustawienie 1-2-5-3 czyli skomasowane siły w pomocy. Co do ustawiania zwycięzców w piłkarzyki stołowe to gracze ustalają to między sobą. Można grać do 5 zdobytych bramek, do 10 itp. itd. Można również stosować grę na czas, praktycznie piłkarzyki gra pozwala tutaj na dużo inwencji. Warto również pamiętać, że zabrania się choćby tzw. kołowrotków czyli kręceniem konkretnymi formacjami na boisku. Piłkarzyki gra ma jednak służyć przede wszystkim rozrywce i często najważniejsza jest dobra zabawa, zamiast walki na śmierć i życie.

Jakie stoły do piłkarzyków można zakupić?

Producenci oferują multum możliwości związanych z wyborem stołów do piłkarzyków. Zarówno kiedy mowa o zakupie sprzętu typowo domowego jak i zarobkowego. Na hasło piłkarzyki cena można usłyszeć 400 złotych jak i 5 000 złotych. Rozpiętość cenowa jest ogromna i wynika z wielu faktów.

Piłkarzyki zarobkowe czyli coś co znamy od wielu lat, sprzęt używany w najróżniejszych miejscach. Żeby zagrać należy wrzucić monetę. Tego rodzaju stoły do piłkarzyków są dość drogie, bo muszą posiadać odpowiedni mechanizm pozwalający uruchomić grę dopiero w momencie wrzucenia monety. Równocześnie z uwagi na dość dużą eksploatację takich stołów muszą być wykonane naprawdę z doskonałych materiałów, być niezwykle wytrzymałe.

Piłkarzyki stołowe profesjonalne to kolejny rodzaj, dość często podobny jakościowo do tych zarobkowych. Takie piłkarzyki to dobry pomysł dla wszystkich tych którzy poważnie traktują ten sport, którym zależy na wysokiej jakości gry w domowych warunkach.

Oczywiście znajdziemy w ofertach producentów stoły do piłkarzyków w niskich cenach, różniące się między sobą choćby rodzajem materiału z jakiego zostały wykonane. Piłkarzyki drewniane, piłkarzyki z tworzyw sztucznych, do wyboru do koloru, co kto lubi.

Można również podzielić piłkarzyki ze względu na liczbę osób które mogą w nie grać. Piłkarzyki na 2 osoby to odejście od tradycyjnych stołów gdyż najczęściej praktykowane są te w które można grać w duetach.

Piłkarzyki składane czy też piłkarzyki mini to propozycja dla tych, którzy nie mają miejsca by trzymać w domu stoły do piłkarzyków czy też po prostu chcą wybyć na wakacje i w trakcie urlopu relaksować się grą w piłkarzyki.

Warto wspomnieć również o pewnego rodzaju wariacjach typu piłkarzyki 4w1 czy też 2w1. To po prostu możliwość wykorzystania stołu do piłkarzyków także w ramach innych gier. Czyli oprócz piłkarzyków można zagrać w hokeja, ping pong czy bilard. Ciekawa opcja rozrywkowa dla lubiących częste zmiany.

Gdzie kupić stoły do gry w piłkarzyki?

Zakup odpowiedniego sprzętu nie jest kłopotem. Wystarczy sprawdzić oferty internetowych sklepów i przekonać się o bogatej ofercie. Wpisując w wyszukiwarce hasła takie jak piłkarzyki sklep, piłkarzyki gra cena czy też piłkarzyki stołowe cena otrzyma się całą masę odnośników do różnych ofert. Dopasowanie propozycji pod swoje potrzeby, pod swoje możliwości finansowe, skorzystanie z poradników nie będzie nastręczało zbyt dużych problemów.

Akcesoria do piłkarzyków

Naturalnie oddzielną część w grze w piłkarzyki stanowią odpowiednie akcesoria. Odpowiednio dobra piłka do gry jest bardzo ważna. Należy sięgnąć po piłka posiadające dobrej jakości właściwości trakcyjne. Czyli aby można było porządnie grać taką piłką. Piłki do gry standardowe, dodawane do stołów, spotykane choćby w barach posiadają wagę 17g. Te używane w trakcie profesjonalnych rozgrywek ważą 27g. Ich średnice zaś niewiele się od siebie różnią. Nie należy zapominać o tym jak prezentują się piłkarzyki do gry. Dziś nie ma problemów by przygotować piłkarzyki w barwach swojej ulubionej drużyny.

Piłeczka do piłkarzyków Meteor

Piłeczka do piłkarzyków Meteor to produkt przygotowany z myślą o naprawdę wymagających klientach. Jeżeli gracie namiętnie w piłkarzyki lub po prostu cenicie sobie nieregularne granie w najlepszych warunkach, to koniecznie musicie postawić na odpowiedniej jakości piłeczki do piłkarzyków. Dlaczego właśnie tak?

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Do tego by cieszyć się najwyższym poziomem rozrywki na piłkarzykach nie wystarczy tylko zainwestować w dobry stół. Ogromne znaczenie dla rozgrywki ma przecież piłeczka. Piłeczka do piłkarzyków Meteor zagwarantuje mecze piłkarskie na najwyższym poziomie, nie będzie żadnych problemów, kłótni, nieudanych zagrań. Wykonana ze starannie dobranych materiałów, a przy okazji kosztująca naprawdę mało. Grasz w piłkarzyki to zainwestuj w naprawdę dobrej klasy piłeczkę.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *