Ranking 2020 Opinie. Jaki najlepszy orbitrek magnetyczny wybrać i kupić? Ceny

Ranking najlepszych orbitreków 2020

 1. York Fitness X215
 2. 32 stopnie obciążenia
 3. sensory dotykowe
 4. 12 programów treningowych
 5. max obciążenie 150kg
 6. koło zamachowe 7kg
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline inCondi
 2. przedni napęd
 3. integracja z tabletem
 4. max obciążenie 180kg
 5. 12 programów treningowych
 6. koło zamachowe 7kg
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Caracas
 2. 16 stopni obciążenia
 3. cicha i płynna praca
 4. 12 programów treningowych
 5. max obciążenie 150kg
 6. koło zamachowe 8kg
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. HMS H0103
 2. odbiornik BlueTooth
 3. wytrzymała rama
 4. zintegrowany pulsometr
 5. max obciążenie 120kg
 6. koło zamachowe 7kg
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Atlanta
 2. cicha praca
 3. 8 stopni obciążenia
 4. sensory dotykowe
 5. max obciążenie 150kg
 6. koło zamachowe 7kg
 7. Sprawdź aktualną cenę

Dobry orbitrek to gwarancja sukcesów, to możliwość znacznej poprawy sylwetki, zrzucenia kilogramów, lepszego samopoczucia. Warto wiedzieć jak dobrze wybierać orbitreki, warto wiedzieć, że można je podzielić na: orbitrek mechaniczny (starszego typu sprzęty, sterowany, ustawiany manualnie poprzez specjalistyczne pokrętło), orbitrek magnetyczny (wyposażony w magnesy wokół koła zamachowego) oraz orbitrek elektromagnetyczny (urządzenie wyposażone w silnik elektryczny).

#1 Orbitrek magnetyczny HMS H9249

Sprzęt który na pewno nie rzuci na kolana ale dlatego jest doskonałym zakupem dla każdego kto poszukuje orbitreka magnetycznego do treningów spokojnych, każdy kto nie jest zawodowym sportowcem, kto nie ma w planach wyciskania ostatnich potów. Bo i cena jego jest przystępna dzięki czemu kupuje się za małe pieniądze coś konkretnego, co gwarantujące określone korzyści. Przejdę zatem do wszelkich zalet jakie zauważyłem w trakcie użytkowania. Zaczynamy od tego, że sprzęt łatwo się składa, a co istotne dla użytkownika, jest lekki, w prosty sposób można go przenieść. Wyposażony w komputer na którym możemy sobie sprawdzić prędkość, a także zmierzymy puls oraz licznik palonych kalorii. Zatem wszystko co niezbędne, co zachęca do rozpoczęcia dbania o formę.


#2 Orbitrek magnetyczny Hammer Crosstech XTR

Na koniec coś zaawansowanego jeżeli mowa o magnetycznym orbitreku. Proponuję przede wszystkim niezwykły orbitrek dla naprawdę wymagających. To urządzenie które od początku podbije serce użytkowników. Zacznijmy od tego, że orbitrek magnetyczny Hammer Crosstech to nic innego jak przepiękny design, widać producent w każdym aspekcie się przyłożył. To oczywiście znakomicie dobrane elementy konstrukcyjne gwarantuję długi i bezawaryjny okres użytkowy. Samo złożenie sprzętu jest proste i wygodne. Czas przejść do tego co zagwarantuje ten orbitrek w trakcie treningów. Mianowicie moją uwagę przykuwa tutaj dość zaawansowany komputer z przeróżnymi programami treningowymi, a do tego oczywiście liczne funkcje dodatkowe, ułatwiające treningi. Jest ich jednak tak wiele, że rozpływanie się w zachwytach zajęło by zbyt wiele czasu. Polecam tego typu sprzęt każdemu kto chce ćwiczyć na topowym orbitreku.


#3 Orbitrek magnetyczny HS-45E Rocket Hop Sport

Orbitrek dla każdego, praktycznie urządzenie można nazywać rodzinnym. Bezpieczny w użytkowaniu poprzez wysoki poziom stabilności, a do tego komfortowy w użytkowaniu bo niezwykle cicho pracuje. Solidność wykonania plus ciekawy design czyli również coś co zachwyci osoby kupujące sprzęty do domu i mające spełniać określone normy względem estetyki. A jak się na tym urządzeniu ćwiczy? Jeżeli mamy w planach ćwiczenia regularne to na pewno sprzęt będzie znakomicie się sprawdzał, będzie nam gwarantował odpowiedniego rodzaju możliwości dbania o kondycję. Pamiętajcie o tym, że skoro już stwierdziłem że to maszyna dla całej rodziny, to każdy bez obaw może podchodzić do niej i ćwiczyć. Jeżeli zastanawiacie się nad orbitrekiem uniwersalnym oraz w przystępnej cenie to HS-45 Rocket Hop Sport jest taki właśnie.


#4 Crosstrainer Rivo M Black 7643-300 Kettler

Crosstrainer Rivo M Black od firmy Kettler to na pewno orbitrek na którym zbudujemy przepiękną sylwetkę. Tutaj nie ma jakichkolwiek wad, to wręcz idealne urządzenie do każdego domu, dla każdego kto pragnie regularnie ćwiczyć i widzieć efekty ciężkich treningów. W przypadku wielu tego typu urządzeń już początek przygody to tragedia w postaci problemów ze złożeniem. Orbitrek od Kettlera składa się szybko i przyjemnie, wszystko dokładnie przedstawione. W trakcie treningów należy na pewno zwrócić uwagę na zaletę w postaci cichej pracy. Pracuje cichutko, w żaden sposób nie będzie działał negatywnie na innych mieszkańców domu. Sprzęt oczywiście wyposażony w ciekawy, prosty w obsłudze i duży panel sterowania. Również jego rozmiary są perfekcyjnie przygotowanie, to znaczy urządzenie zaprojektowanie z myślą o użytkownikach małych jak i dużych mieszkań, domów. Uważam po serii testów, że to naprawdę znakomity orbitrek, mogę śmiało zaryzykować tezę, że wysoka jakość w niskiej cenie jak najbardziej się tutaj sprawdza.


#5 Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E Sapphire

To orbitrek który idealnie wpisuje się w korelację cena = jakość. Czyli warty swojej ceny. Ale przejdźmy do meritum, zapoznajcie się z tym jak sprawiał się kiedy z niego korzystałem, jak sprawdził się w ramach jednostek treningowych.

Orbitrek jest dopasowany do różnych osób, nie ma problemu ze zróżnicowaną wagą czy wzrostem, takie uniwersalne urządzenie. Pamiętajmy również o tym, że w przypadku wielu sprzętów typu orbitrek problemem okazuje się jego złożenie. Tutaj nie potrzeba ogromnej wiedzy i wiele czasu. Każdy poradzi sobie z prawidłowym złożeniem. Trening odbywa się komfortowo, nie ma żadnych niedociągnięć, orbitrek Thunder II posiada kilka poziomów treningowych czyli dla wszystkich amatorów domowego wysiłku jak znalazł. I dodam na koniec, prezentuje się ciekawie, fajny design, wytrzymała konstrukcja i oczywiście nie będzie zajmował pół pokoju.


Kluby fitness znajdują się obecnie w każdej dzielnicy większego miasta. Mieszkańcy małych miejscowości, czy nawet wsi również nie mają co narzekać jeżeli mowa o dostępie do sprzętu sportowego, dodajmy profesjonalnego. Ale przecież nie każdy ma chęci ćwiczyć w większym gronie. Przyczyny takiego stanu rzeczy są zazwyczaj prozaiczne. Ktoś nie ma zamiaru ćwiczyć z innymi bo się wstydzi. Z kolei komuś jest szkoda wydawać większych pieniędzy na karnet, bo sam nie wie czy mu się spodoba klub fitness, a szczególnie gdy więcej osób w rodzinie chce korzystać z takich możliwości. Jest grupa osób, która po prostu ma za daleko do klubów fitness albo nie ma zbyt wiele czasu. Właśnie dla takich osób odpowiednie będą różnego rodzaju urządzenia sportowe do domowego treningu. Warto pochylić się nad orbitrekiem. Czym jest orbitrek, dlaczego stawiając pytania typu orbitrek czy bieżnia albo orbitrek czy rower, warto zdecydowanie wybrać to pierwsze? Jakie efekty dają ćwiczenia na orbitreku, jak ćwiczyć na orbitreku i wiele więcej poniżej.

Jak ćwiczyć prawidłowo na orbitreku aby odnosić sukcesy? Naturalnie najważniejszy jest cel i trwałe dążenie do niego. Praca nad sylwetką, a może odchudzanie. To uzależnia choćby przygotowanie treningu. Najważniejsze to regularne korzystanie z orbitreka oraz oczywiście sumienne wykonywanie ćwiczeń. Ważnym pytaniem jest jak wybrać orbitrek który będzie nam służył przez długi czas. Mianowicie trzeba dopasować sobie indywidualnie sprzęt, trzeba wiedzieć jak często będziemy ćwiczyli, czy różnorodność funkcji jest nam potrzeba, ile może zajmować miejsca czyli jego wymiary. To wszystko musi być sprawdzone.

Jaki kupić orbitrek do domu, które urządzenie będzie idealne? Nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z rankingiem pięciu obecnie najlepszych orbitreków do domu.

Orbitek czym jest, jak działa?

Jeżeli chcemy poważnie przygotować się do treningów tlenowych, chcemy aby ćwiczenia przynosiły odpowiednie korzyści, to nie pozostaje nic innego jak zainteresować się dobrym orbitrekiem. Prosta konstrukcja, proste schematy treningowe, żadnych problemów czy komplikacji. Sprzęt dla całej rodziny.

Wśród urządzeń takich jak orbitrek domowy możemy rozróżnić: magnetyczne, elektromagnetyczne. Jakie zasadnicze różnice posiadają oba te urządzenia?

Orbitrek elektromagnetyczny czyli sprzęt działa poprzez silnik elektryczne. Jakiekolwiek działania oporu wychodzą właśnie z niego. Regulacje w sprzęcie są wykonywane przez komputer.. Zadając sobie pytanie jaki orbitrek wybrać do domu, który będzie gwarantował naprawdę różnorodność treningową, warto skierować się w stronę takich właśnie modeli.

Orbitrek magnetyczny to zaś sprzęt, który przede wszystkim działa niezwykle cicho oraz gwarantuje precyzyjność treningów. Wszystko za sprawą prostego patentu, mianowicie przy kole znajdują się magnesy odpowiadające za hamowanie.

Spotkać można również takie nazwy jak orbitrek eliptyczny czy też orbitrek mechaniczny. Zasadnicze różnice wiążą się z ich konstrukcją oraz możliwością przyjmowania różnych pozycji na treningu.

Orbitrek, a inne sprzęty treningowe dla domu

Pytanie typu orbitrek czy rowerek albo też orbitrek a bieganie padło już we wstępie. Warto zatem przybliżyć wszystkim zalety orbitreków, korzyści jakie daje trenowanie właśnie na tym sprzęcie.

Ktoś może zapytać czy ćwiczenia na orbitreku są skuteczne. Od razu odpowiedź jest jedna. Tak są skuteczne naturalnie kiedy trenuje się regularnie oraz kiedy trening jest przeprowadzony prawidłowo. Warto wiedzieć, że orbitreki mają tę przewagą nad innymi sprzętami, że jeżeli ktoś ma problemy ze stawami lub po prostu bieganie go nie kręci, powinien skierować się właśnie na orbitrek. Ćwiczenia na orbitreku nie generują większych problemów ze stawami, nie ma opcji, że po wielu treningach pojawią się kontuzje wykluczające na dłużej, jak ma to miejsce w przypadku korzystania z bieżni albo po prostu biegania na świeżym powietrzu. Co do rywalizacji orbitrek czy rower na pewno bierzemy pod uwagę plecy. Jeżeli kogokolwiek bolą często plecy, jeżeli po jeździe na rowerku stacjonarnym czy tradycyjnym na bóle to lepiej niech przerzuci się na orbitrek.

Czy orbitrek odchudza?

Samo w sobie urządzenie to nie posiada magicznych mocy do odchudzania. Jednak odchudzanie z orbitrekiem jest możliwe. Wystarczy tylko regularnie ćwiczyć, wystarczy nie poddawać się w codziennych treningach. Na dobrą sprawę wystarczy każdego dnia poświęcić naszemu urządzeniu jakieś 15-30 minut i w połączeniu z odpowiednią dobraną dietą, efekty ćwiczeń na orbitreku będą dość szybko widoczne.

Inna ważna kwestia, bardziej z psychologicznego punktu widzenia to wytrwałość osób chcących się odchudzać. Odchudzanie na orbitreku jest tym przyjemniejsze, to idealny sprzęt dla wszystkich którzy szukają czegoś na początek. Jest łatwo i przyjemnie, a na pytanie orbitrek czy rowerek na odchudzanie czy też orbitrek czy bieżnia na brzuch – odpowiedzi będą same się nasuwały.

Co dają ćwiczenia na orbitreku, jakie treningi stosować?

Podejmując decyzję o zakupie orbitreków zawsze pojawia się wiele pytań. Jaki trening stosować by chudnąć, by robić kondycję? Jakie mięśnie pracują na orbitreku, jakie efekty po 3 miesiącach czy po roku. Idee wzniosłe, każdy przecież chce być zdrowy, chce mieć odpowiednią kondycję, ładną sylwetkę.

Trening na orbitreku nie należy do wybitnie skomplikowanych, nie potrzeba trenera personalnego, żadnych fachowych aplikacji. Standardowo, jak przed każdym treningiem, niezależnie jaki sport się uprawia, należy przeprowadzić rozgrzewkę. Trening bez rozgrzanych mięśni to pierwszy krok do kontuzji, do niechęci późniejszych treningów. Jak często trenować? Można codziennie jednak warto dać mięśniom czas na regenerację. Odbudowa to około 48 godzin dlatego ćwiczenia co drugi dzień są optymalnym i zdrowym podejściem do tematu.

Ćwiczenia na orbitreku należy przeprowadzać w sposób bezpieczny oraz zgodnie z zasadami efektywności. Stopy koniecznie są ułożone płasko, do tego mocny i prawidłowy uchwyt sprzętu i najważniejsze- ciało musi być wyprostowane. Orbitrek kalorie czyli hasło dla spalających tłuszcz. Wszyscy chcący pozbyć się nadwagi muszą ćwiczyć trzymając orbitrek. Kiedy zaś budowana jest masa mięśniowa, rzeźba brzucha, nie ma wyjścia, ćwiczy się bez dotykania orbitreka, nie chwytamy go w trakcie treningu.

Czego można się spodziewać po regularnym treningu na orbitreku i zbilansowanej diecie? W zależności od posiadanych zapasów tłuszczu można dość szybko zauważyć pierwsze korzyści. Jednak efekty po 3 miesiącach będą już rewelacyjne i dlatego jest to po prostu kolejny argument za tym aby nabyć ten sprzęt. Zrzucanie kilogramów, rzeźbienie sylwetki, w zdrowym ciele zdrowy duch.

 

Jak wybrać i ile kosztuje orbitrek dający doskonałe efekty?

Wiele osób decyduje się na konkretny orbitrek pod kątem jego ceny. To nie najlepsze podejście. Owszem, każdy dysponuje maksymalnym budżetem powyżej którego raczej nie podskoczy ale warto przejrzeć innego rodzaju parametry, cechy orbitreków. Jakie programy ma konkretny model orbitreka, jakiego rodzaju system będzie mierzył tętno, jego dokładność. Warto również zauważyć czy dany model orbitreka został wyposażony w funkcje takie jak mierzenie spalanych kalorii. W końcu ćwicząc regularnie, stosują odpowiednie diety chce się mieć pewność jak wygląda bilans kaloryczny każdego dnia. Sprawdzić trzeba uniwersalizm danego urządzenia, przekonać się czy jest dostosowany do konkretnego typu człowieka czy może na nim ćwiczyć cała rodzina, osoby starsze, rodzice i dzieci.

Jaki orbitrek wybrać do domu?

W internecie można znaleźć wiele ciekawych informacji, znajdują się różnego rodzaju opinie, rankingi. Cała masa ciekawostek, porównań, testów. Coraz więcej firm produkuje dobrej jakości orbitreki. Znajdziemy orbitrek york x202 o ciekawych parametrach, znajdziemy orbitrek Kettler czyli najbardziej znana marka na świecie, a także orbitrek Thorn lub orbitrek Zipro i wiele więcej. Na pewno, jak już wspomniano powyżej, mierzy się siły na zamiary. To ile mamy gotówki determinuje nasze wybory. Jednak warto postawić na orbitreki profesjonalnych firm, producentów którzy przykładają wagę do wszystkich jego elementów, od projektów, poprzez wykorzystanie najlepszych materiałów, skończywszy na licznych funkcjach, ułatwieniach dla użytkownika. Warto robić zakupy w wyspecjalizowanych sklepach sportowych, tam gdzie na temat orbitreków wiedzą wszystko.

 

Spread the love

1 Comment

 1. http://Marcin 19 grudnia 2018 at 16:16

  Polecam orbitrek firmy Hammer ale model EX7, mały kompaktowy, w pełni łożyskowany, cichutki. Zmieści się w każdym mieszkaniu. Dostałem 3 letnia gwarancje z dojazdem serwisanta.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *