Opinie Ranking. Najlepsza bieżnia do biegania? Magnetyczna czy elektryczna? Ceny

Ranking bieżni elektrycznych do domu TOP 5

 1. Kettler Run 7
 2. bieg do 20km/h
 3. nachylenie aż do 15%
 4. aplikacja S-FIT KETTLER
 5. max 135 kilogramów
 6. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Gilavar
 2. prędkość do 22km/h
 3. 103 programy treningowe
 4. solidna konstrukcja
 5. max obciążenie 150kg
 6. Sprawdź aktualną cenę
 1. York Fitness T110
 2. prędkość do 13km/h
 3. sensory dotykowe
 4. 12 programów treningowych
 5. max obciążenie 100kg
 6. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Lavister
 2. prędkość do 14km/h
 3. 12 programów treningowych
 4. składana konstrukcja
 5. sensory dotykowe
 6. Sprawdź aktualną cenę
 1. HMS BE4200
 2. prędkość do 10km/h
 3. prosty wyświetlacz
 4. max obciążenie 100kg
 5. szerokość pasa: 40cm
 6. Sprawdź aktualną cenę

Bieganie kiedy na dworze temperatura spada poniżej zera, bieganie w mieście gdzie wszędzie leży kostka brukowa? Nie jest to ciekawa opcja, szczególnie dla osób które nie trenują intensywnie, kiedy nie mają zamiaru startować w różnego rodzaju imprezach biegowych. Dla nich przygotowane są odpowiednie sprzęty które można wykorzystywać w domu. Bieżnia do biegania to znakomite rozwiązanie. Pozwala w każdej chwili zrealizować trening, pozwala wykonać to w dogodnych warunkach.

Decydując się na sprzęt do biegania typu bieżnia należy mieć na uwadze dwie możliwości. Pierwsza z nich to bieżnia elektryczna która to zasilana jest silnikiem. Bieżnie elektryczne posiadają różnorodne programy (można dopasować je do własnych potrzeb), są doskonałym rozwiązaniem dla kompletnych amatorów jak i osób które potrzebują utrzymywać codziennie formę na niezmienionym poziomie. Bieżnia magnetyczna to sprzęt który zasila się mocą własnych mięśni, nie jest wyposażona w silnik. Z jednej strony wymaga od użytkownika większego zaangażowania sił do treningu, z drugiej strony jest zdecydowanie tańsza od bieżni elektrycznych.

Bieżnia elektryczna Run 7 Kettler

Król lub królowa czy jak to nazwiemy, wśród bieżni elektrycznych. Coś co na pewno warto mieć, mimo dość wysokiej ceny. Urządzenie które zadowoli największym malkontentów. Urządzenie które idealnie nadaje się do treningów różnego rodzaju, różnego typu. Powiem szczerze, tylko w niektórych klubach fitness można odszukać bieżnie elektryczne o podobnych parametrach. Cała masa programów, zakres prędkości aż do 20 km/h czyli coś spotykanego rzadko wśród takich sprzętów. Powiedzmy sobie szczerze, można sucho pisać i pisać o zaletach, właściwościach tego urządzenia ale bardzo ważne jest, iż sprzęt posiada możliwość połączenia z aplikacją Kettler S-Fit co jeszcze bardziej zachęca do regularnych treningów. Polecam osobiście, wystarczy tylko wyłuskać trochę pieniędzy z portfela.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Bieżnia elektryczna Sapphire Jazz SG-2100T

Interesująca bieżnia, gwarantująca najwyższy poziom treningów, zarówno dla niedzielnych biegaczy jak i osób którzy bieganie traktują poważnie i bez regularnego treningu czują się nieswojo. Sprzęt jest cichy, solidny, co w przypadku bieżni kupowanych do domu nie zdarza się zbyt często. Rozbudowany system opcji i programów, tym naprawdę poważnie rozbudowany zakres prędkości, kończący się na 18 km/h. Samo ustawianie treningów, programów, obsługa bieżni prosta. Wystarczy chwila by doskonale zapoznać się z wszystkimi właściwościami, opcjami. Doskonały sprzęt również kiedy mowa o znakomitej jakości i stosunku do ceny. Jeżeli szuka się jaką bieżnię kupić do domu, w dodatku szukamy bieżni elektrycznej to można mieć pewność – znakomita inwestycja. Ze spraw funkcjonalnych dodam, iż bieżnia w prosty sposób daje się złożyć do pionu, a w kwestiach bezpieczeństwa możemy spokojnie sobie regulować prędkość poprzez przyciski umieszczone w oparciach.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Bieżnia Hop Sport HS-1402

Bieżnia która spełni oczekiwania osób bardzo wymagających jak i tych którzy po prostu pragną posiadać nieskomplikowany sprzęt do biegania w domu. Ale po kolei, skupmy się na kilku najważniejszych funkcjach urządzenia, zobaczmy bliżej czym zdobywa serca użytkowników Hop Sport HS-1402. W trakcie pracy jest cicha, a to ogromny atut w ramach domowych maszyn do biegania. Oprócz tego nie ma problemów z szybkim rozpoznaniem wszystkich opcji bieżni, zapoznaniem się z jej obsługą za pomocą prostego wyświetlacza. Po ustawieniu w dowolnym miejscu domu jest niezwykle stabilna oraz konstrukcja doskonale przygotowana, niezwykle mocna. Bieżnia Hop Sport HS-1402 to znakomity pomysł dla wszystkich którzy lubią raz na jakiś czas się spocić w trakcie biegania jak i równocześnie urządzenie dla tych którzy muszą regularnie trenować. Coś uniwersalnego, osobiście polecam!

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Bieżnia elektryczna TX7000 Elitum

Jakie funkcje, jaki opcje zainteresują osoby potencjalnie zainteresowane wyborem tej właśnie bieżni elektrycznej? Dlaczego bieżnia elektryczna TX7000 Elitum cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród szerokiego grona odbiorców? Bieżnia ta idealnie wpisuje się w uniwersalizm urządzeń do biegania. Ma ona idealnie przygotowane rozmiary, nie jest za duża, równocześnie nie sprawia wrażenia małego urządzenia. Można śmiało rzec, coś idealnego, w sam raz rozmiarowo, do dużych domów jak i małych mieszkań. Ale to nie wszystko, przecież powinniśmy mieć na uwadze choćby to w jaki sposób się obsługuje. Wszystko przetestowałem, sprawdziłem. Opcje związane z programami, odpaleniem urządzenia, przygotowaniem właściwych ustawień – nie ma żadnych problemów. Do tego nie wydaje głośnych dźwięków, pracuje cicho i oczywiście ciekawa cena. Naprawdę jeden z lepszych modeli obecnie dostępnych na rynku.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Bieżnia KS-3202-25C Comercial Krone Sport

Teraz typowa bieżnia przygotowana dla potrzeb osób bardziej zaawansowanych w treningach biegowych. Owszem, nie zabraniam zakupu tego urządzenia również dla amatorów biegania ale mimo wszystko, doświadczeni na pewno maksymalnie wycisną z tej bieżni to co istotne. Co mogę tutaj napisać, jakie atuty posiada ten sprzęt w trakcie treningów, użytkowania? Na pewno bogata oferta treningów, liczne programy, jest z czego wybierać. Producent zadbał również o przygotowanie ciekawych funkcji takich jak nawiew czy wejście audio. Na uwagę, dla wszystkich estetów, zasługuje niezwykle ciekawy oraz oczywiście minimalistyczny design. Bieżnia prezentuje się pod kątem wykonania naprawdę interesująco. I na koniec dodam – nie miałem większych problemów z opanowaniem jej obsługi, dość szybko doszedłem do najważniejszych opcji, tego jak przygotować sobie ją prawidłowo do działania.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *