Rower spiningowy SX900 Elitum

Rower spiningowy SX900 Elitum czyli nowoczesność w doskonałej cenie. I tak warto rozpocząć opis tego sprzętu, tak właśnie powinno się zachęcać do jego zakupu. Ale oczywiście mi udało się skorzystać, sprawdzić, przetestować i dlatego już dzisiaj pragnę się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami w ramach tego co tutaj zostało przygotowane.

Pierwsze wrażenie czyli naprawdę znakomicie zrealizowana konstrukcja. Zarówno w odbiorze wizualnym jak i później, w trakcie treningu, doskonale widać, że sprzęt jest doskonały, że sprzęt posiada starannie zaprojektowane i wykonane detale. To powoduje, że każdy trening będzie przyjemnością. Kolejna kwestia to oczywiście warunki w trakcie treningów. Największą bolączką sprzętów tego typu jest siodełko. W tym wypadku, gdy mowa o SX900 Elitum mogę śmiało wam przekazać- znakomicie przygotowane siodełko, łatwo można je dopasować do swoich wymogów. Kolejne co mnie zadowoliło w przypadku tego urządzenia to oczywiście wielkość urządzenia. Ten rower spiningowy bez problemu możemy umieścić nawet w małych pomieszczeniach.

Co do samych treningów to mnie bardzo zadowala wyświetlacz z różnego rodzaju funkcjami. Możemy oczywiście za jego pomocą śledzić dokładnie osiągnięcia treningowe, możemy nad wszystkim trzymać kontrolę.

Czyli w jednym zdaniu podsumowując, to naprawdę doskonałe urządzenie w przystępnej cenie. Polecam, naprawdę warto postawić na SX900 Elitum.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *