Trenażer eliptyczny (orbitrek) York X120 Active

Orbitrek York X120 Active czyli coś co już testuje od kilku tygodni i mogę wreszcie się podzielić tym co mi wpadło w oko, tym jak oceniam właśnie ten sprzęt do treningów.

Sprzęt w użytkowaniu bezproblemowy. Nie ma tutaj żadnych problemów ze skrzypienie,  nic się nie chwieje, nic jeszcze nie odpada. I z uwagi na markę oraz oczywiście komfort treningu mogę stwierdzić, że jest to jeden z lepszych orbitreków na polskim rynku. To również ciekawy komunikat związany z tym, że w trakcie treningów nie przeszkadza się innym domownikom. Ale oczywiście to nie koniec tego co zauważyłem w trakcie treningów.

Kolejnym argumentem za jest oczywiście skierowanie się w stronę elektroniki. Uważam, że programy, wyświetlacz, wszystko jest tutaj w należytym porządku. Wystarczy chwila i już sobie wszystko ustalimy, wystarczy chwila i będziemy mieli wszystko rozgryzione, możemy siadać i trenować.

Nasz ranking – jaki najlepszy orbitrek kupić?

Czyli podsumowując polecam ten sprzęt sportowy z wielu względów. Na pewno ciekawe wykonanie, na pewno cicha jego praca, małe rozmiary. Do tego nie zapominam o funkcjonalności,  nie zapominam o ciekawym designu wykonania. Sprzęt równocześnie jest uniwersalny i można go dostosować dla wielu trenujących. Przystępność cenowa i dobre możliwości treningowe – kupować!

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *