Rower elektromagnetyczny Jetta SG-925B Sapphire

Trening na rowerze stacjonarnym to same korzyści. Można znaleźć wiele dowodów na to, iż taki rower i treningi regularne to znakomita okazja do zrzucania kilogramów, można znaleźć informacje o tym, że jazda na rowerze treningowym to doskonały pomysł na wzmacnianie stawów, mięśni. Rowery treningowe wspomagają rehabilitację oraz naturalnie dają ogromną radość po każdej jednostce treningowej. Ale co na dobry początek, jakie rowery stacjonarne są godne polecenia?

Testowałem rower elektromagnetyczny Jetta SG-925B Sapphire i oto moje przemyślenia, oto moje wnioski.

Niech rower się przedstawi. Czyli mamy do czynienia z niezwykle ciekawym modelem, mamy do czynienia z urządzeniem które już na wstępie elegancko się prezentuje. Ciekawe kształty oraz kolorystyka (połączenie czarnego z metalicznym srebrem), osoby którym zależy nie tylko na funkcjonalności ale również na prezencji będą zadowolone. Mi osobiście podoba się coś takiego.

Co takiego w nim rewolucyjnego, że warto bliżej go poznać? Na początku rower treningowy Jetta SG-925B Sapphite przykuł moją uwagę możliwościami technologicznymi. To że posiada wiele opcji treningowych, różnego rodzaju programy to przecież standard. Mnie zachwyciła funkcja związana z wyznaczaniem tras za pomocą map Google. Czyli trening w zgodzie z tym co oferują dane warunki terenowe. Sami sobie wszystko ustalimy, sami możemy każdego dnia pokonywać najróżniejsze trasy. Dodatkowo przypadła mi do gustu opcja związana z dotykowymi sensorami które pozwalają na dokładny pomiar treningowy. Lubuję się w tabelkach, zestawieniach różnego rodzaju, a w tym rowerze treningowym, za pomocą darmowej aplikacji od producenta, możemy sobie wszystkie ważne informacje zapisywać, porównywać.

Cechy jakościowe są… i to oczywiście związane z przygotowaniem niezwykle wytrzymałego sprzętu. Sam mało nie ważę ale jak zapewnia producent, obciążenie nawet do 150 kg. Całość łatwa do ustawienia dla przeróżnych osób, całość również doskonale zrealizowana jeżeli mowa o takich sprawach jak demontaż czy codzienne chowanie w zakamarkach domowych.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *