Bukmacherskie promocje – z czego warto skorzystać?

W Polsce działa co najmniej kilka serwisów bukmacherskich, które konkurują ze sobą o tego samego klienta. Dlatego organizują okresowe promocje i na stałe zapewniają wielu klientom bonusy. Z jakich promocji rzeczywiście warto korzystać?

Bonus powitalny

Promocje bukmacherskie bardzo często dotyczą bonusów na dobry początek, dla nowych klientów serwisu bukmacherskiego. Na start bukmacherzy mogą zaoferować klientom:

  • bonus kwotowy do depozytu lub bez depozytu,
  • pieniądze na darmowy zakład extra,
  • bonus kwotowy od wpłaty,
  • darmowe zakłady dla określonej grupy klientów.

Największym zainteresowaniem klientów wybierających bukmachera, u którego chcą inwestować, cieszą się pakiety powitalne. Im więcej gracz jest w stanie uzyskać u legalnego bukmachera, tym większa szansa na to, że założy u niego swoje konto i zacznie grać, generując przychody po stronie serwisu bukmacherskiego.

Bonus powitalny ma przyciągnąć skutecznie do serwisu bukmacherskiego jak najwięcej nowych klientów. Wynieść może nawet kilkaset złotych, ale żeby go otrzymać, trzeba dopełnić wielu warunków. Najczęściej bonus powitalny wypłacany jest w wysokości 100 proc. pierwszej wpłaty. Nie jest on jednak od razu dostępny do wypłaty, a środki z bonusu można przeznaczyć tylko na grę w serwisie bukmacherskim. Najpierw więc środki te trzeba obrócić i zawrzeć jakikolwiek zakład. Są też bonusy, które wymagają posiadania na koncie gracza określonej liczby zdarzeń, zanim zostaną wypłacone.

Rzadziej zakłady bukmacherskie udostępniają promocje powitalne w formie bonusów bez depozytów. Polegają one na tym, że gracz zyskuje środki bonusowe bez konieczności dokonania pierwszej wpłaty na swoje konto gracza. Wystarczy, że je zarejestruje. Bonus ten może być niedostępny, jeśli gracz nie wpisze wcześniej specjalnego kodu promocyjnego. Atrakcyjny bonus bez depozytu nie przekracza 20-30 zł.

Jak działają kody promocyjne?

Kolejną formą promocji u polskich bukmacherów są kody promocyjne. Można je uzyskać przy wielu okazjach u legalnych polskich bukmacherów – przy rejestracji czy też już po zarejestrowaniu konta u bukmachera i rozpoczęciu gry. Jak działają kody? Otóż, na ogół zwiększają one wysokość bonusu od pierwszej wpłaty, czyli wspominanego już bonusu powitalnego. Dzięki nim rośnie również późniejsza wpłata depozytu. Pozwalają na uzyskanie środków bonusowych, na dodatek bez konieczności tego, aby gracz musiał wnieść dodatkowe wpłaty. Można powiedzieć, że kody promocyjne gwarantują środki na tzw. freebet, czyli darmowe zakłady bukmacherskie.

Kody promocyjne bukmacherzy oferują okresowo na swoich stronach internetowych albo u pośredników.

Zakłady bez ryzyka

Ciekawą formą promocji w zakładach bukmacherskich jest opcja zakładów bez ryzyka, które gwarantują, że w przypadku, gdy kupon klienta nie wejdzie, będzie mógł odzyskać zainwestowane środki. To takie inwestowanie w zakłady na próbę, ale bez jakiegokolwiek ryzyka straty ze strony gracza. Korzystanie z zakładów bez ryzyka również ma swoje obwarowania, m.in. kwotowe.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *