Bieżnia elektryczna W200 Energetic Body

Czas na interesującą bieżnie do biegania, która ma liczne zalety i w ramach dokładnego testowania sprzętu możecie zapoznać się z czym wiąże się korzystanie z modelu W200 Energetic Body.

Pierwsze wrażenie bardzo ważne i dlatego od razu podkreślam, że sprzęt prezentuje się okazale, miły dla oka design, o dziwo, kobietom również się spodoba, a to przecież ważne w przypadku bieżni która ma stanąć w domu. Zanim ją jednak ustawimy trzeba wszystko zmontować. Tutaj nie miałem większych problemów, a do orłów w dziedzinie montażu różnego rodzaju urządzeń, mebli raczej nie należę. Dlatego kolejny plus dla bieżni W200 Energetic Body. Idziemy dalej czyli jak mi się podoba sprzęt pod kątem użytkowania, bo to przecież clou tej recenzji.

Na pewno urządzenie nie będzie przydatnym tym wszystkim którzy są zawodowcami, którzy biegają setki kilometrów w miesiącu i robią to bardzo szybko. Po wielu testach uważam, że to idealna bieżnia dla początkujących, dla osób które dopiero co rozwijają w sobie pasję biegania.

Stając na bieżni czujemy stabilność oraz komfort co gwarantuje z jednej strony bezpieczeństwo naszych treningów, a z drugiej chroni nasze stawy, nogi przed ryzykiem niechcianych kontuzji. Sprzęt przeznaczony dla osób do 110 kg.

Samo korzystanie, bieganie wspomagane jest przez kilkanaście programów, uważam że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, a wszystko bardzo łatwo można ustawić za pomocą czytelnego, optymalnie przygotowanego wyświetlacza.

Jak już wspomniałem, polecam bieżnie elektryczną W200 Energetic Body wszystkim tym którzy szukają czegoś na początek lub po prostu trochę biegają, a pragną mieć także urządzenie stacjonarne do biegania we własnych czterech ścianach.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *