Gadżety sportowe – dla dużych i małych chłopców

Prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz, żeby uprawianie sportu było nie tylko przyjemniejsze, ale i bardziej komfortowe? Zaopatrz się w odpowiednie gadżety – takie, które okażą się funkcjonalne.

Chociaż do uprawiania aktywności fizycznej zwykle wystarczy wygodny strój oraz obuwie, często przydają się dodatkowe akcesoria. Takie gadżety nie tylko zapewniają większy komfort, czynią sport bardziej przyjemniejszym, ale… mogą także spowodować wzrost motywacji do treningów.

Krokomierz z klipsem

Niezależnie od tego czy uprawiasz nordic walking, stawiasz na intensywne spacery czy biegasz, przyda się krokomierz. To niewielkie urządzenie, które zlicza liczbę wykonanych kroków w ciągu całego treningu. Dlaczego to ważne? Już 20-minutowy spacer odbywający się 3 razy w tygodniu zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia, poprawia samopoczucie oraz wzmacnia odporność. Zaleca się, aby każdego dnia wykonać średnio 6000-8500 kroków. Jednak im więcej, tym lepiej.

Opaska sportowa

Do złudzenia przypomina zegarek, jednak daje znacznie więcej możliwości. Opaska sportowa to gadżet, który daje dostęp do wielu funkcji, takich jak np. liczba kroków, ilość spalonych kalorii, pokonany dystans, czas snu. Wyświetla także połączenia przychodzące.

Taką opaskę sportową trzeba sparować ze smartfonem, w czym pomaga dedykowana aplikacja dostępna zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS.

Torba rowerowa

Jeśli jesteś zapalonym rowerzystą, który często wyrusza w dłuższe trasy, zaopatrz się w specjalną torbę. Dzięki niej zmieścisz wszystkie niezbędne rzeczy – bez konieczności przewożenia ich w plecaku na plecach.

Wybierając torbę rowerową zadbaj o to, aby miała odpowiednią liczbę kieszeni, a także przezroczysty wierzch przystosowany do smartfonów. Niezbędne będą także elementy odblaskowe.

Latarka sportowa

Często biegasz po lasach lub innych nieoświetlonych terenach w godzinach wieczornych? Spraw sobie czołową latarkę sportową. Dzięki temu zmrok nie będzie przeszkodą w realizowaniu planów treningowych.

Warto zwrócić uwagę na model, który zapewnia zmienny kierunek strumienia światła – zwiększa to funkcjonalność latarki.

Bezprzewodowe słuchawki

Jeśli chcesz uprzyjemnić sobie uprawianie sportu, zaopatrz się w bezprzewodowe słuchawki i zacznij słuchać muzyki. Przyjemne dźwięki docierające do uszu wprowadzą Cię w doskonały nastrój i zwiększą motywację do treningu.

Wybierając konkretny model słuchawek, zwróć uwagę nie tylko na jakość dźwięku, ale również jakość wykonania. Ważne, by gadżety były odporne na warunki atmosferyczne. Istotna jest także lekka konstrukcja oraz dobre dopasowanie – tak, aby mocno trzymały się w uszach.

Gadżety sportowe – pomysł na prezent?

Gadżety sportowe świetnie sprawdzą się także w roli upominku dla bliskiej osoby. Wystarczy, że krokomierz, opaska, ręcznik czy słuchawki zostaną wzbogacone grawerem. Znakowanie to doskonały sposób, aby podkreślić wyjątkowość dowolnego gadżetu. Taka personalizacja sprawi, że prezent będzie nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim sentymentalny – informuje przedstawiciel OpenGitf.pl. W zależności od gadżetu, znakowanie odbywa się odpowiednio dobraną techniką. Może to być np. transfer cyfrowy, tampodruk, tłoczenie w skórze, grawer laserowy, naklejka epoksydowa.

Aby zakupić gadżety sportowe z dedykacją, należy wybrać odpowiednią opcję w momencie składania zamówienia. Warto przy tym pamiętać, by tekst znakowania mieścił się w wyznaczonym limicie. W przeciwnym razie treść może zostać „ucięta”.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *